Kaspar błagam Ciebie udowodnij, że jesteś facetem z jajami … 😛

Normalnie czarna rozpacz mnie dopadła jak przeczytałem Twoją wypowiedź umieszczoną w tym „kole wzajemnej adoracji google plus minus” (chyba nie będziesz miał za złe duplicate content jak zacytuje ją niemalże w całości i nie zafiltrujesz mi bloga ?) 😉

„Nawiązując do http://goo.gl/MNd60; zanim będzie możliwe pozytywne rozpatrzenie zgłoszenia nie wystarczy zakończyć współpracy z systemami wymiany linków ale należy również usunąć wszystkie linki pozyskane z innych źródeł stworzonych tylko w celu manipulowania PageRank. Dotyczy to m.in. tzw. stron presell i innych “zapleczy” tworzonych ręcznie lub automatycznie oraz spamowania for i blogów.”

Ale do rzeczy, jak już wspomniałem po przeczytaniu tej informacji tak naprawdę już nie wiem w jaki  sposób pozycjonować witrynę bo gdybym miał w 100% zastosować Twoje zacytowane wytyczne to nie mógłbym nic zrobić poza zoptymalizowaniem strony internetowej i wykupieniem coraz to droższej kampanii linków sponsorowanych w Twojej firmie …. Szczególnie załamałeś mnie tym „i innych zapleczy tworzonych ręcznie” bo nie ukrywam, że chcąc być w zgodności z Waszymi wytycznymi tworzę zaplecza tematyczne poruszające problemy i tematykę zbliżoną do pozycjonowanej strony, zarówno ręcznie jak i automatycznie (przy automatyzacji tworzenia zaplecza biorę przykład z Google News o którym się wypowiadałeś, że często korzystasz z tego agregatora treści ) no i wiadomo, że tworząc dobre zaplecze tematyczne nie zrezygnuję z umieszczania linku przekazującego Page Rank ani tym bardziej nie mogę zabronić tego użytkownikom takiego serwisu …. Mam nieodparte wrażenie, że cytowana Twoja wypowiedź stoi w sprzeczności z Twoimi wcześniejszymi wypowiedziami dotyczącymi prawidłowego budowania zaplecza ….
Skąd właśnie taka moja interpretacja ?? Ano stąd, że jeszcze osobiście nie spotkałem się ani razu z jakąkolwiek Twoją jasną i konkretną wypowiedzią w temacie SEO …. Każdą Twoją wypowiedź można interpretować na wielu płaszczyznach i na dowolny bardzo szeroki sposób. Zauważyłem też , że w kwestiach , nazwijmy je „drażliwymi” permanentnie unikasz jakichkolwiek wypowiedzi „zwalając” wszystko na użytkowników googlowskiego forum dla webmasterów a jak wiadomo przy braku precyzowania tematu każdy interpretuje problem jak mu się podoba.

Czy SEO wytyczne Google dla webmasterów są jasne i konkretne ?

View Results

Loading ... Loading ...

A ja „biedny żuczek” chciałbym być jak najbardziej w zgodzie z wytycznymi jedynie słusznie nam panującej wyszukiwarki i stąd mój apel do Ciebie – POKAŻ ŻEŚ CHŁOP Z JAJAMI i zacznij udzielać konkretniejszych wskazówek , nie bądź jak moja jedna ex która na pytanie „co kochanie chcesz zjeść na kolacje ??” odpowiadała – „wszystko co zrobisz” …. Dopiero w trakcie konsumpcji okazywało się, że nie lubi tego, tamtego i siamtego …

Krzysztof Ziółkowski
PS
mam nadzieję , bez urazy ?? 😉 , (sam rozumiesz trzeba jakoś egzystować wspólnie …)