Czyli jak sprzedawać usługi na Citeam

W jakimś tam artykule zasygnalizowałem problem rzetelnego SEO w odniesieniu do zakupów grupowych , przyznaję się do błędu i w ramach jakby przeprosin przygotowałem ofertę SEO rocznego pozycjonowania, optymalizacji wartą jedyne 1000000 złotych (słownie milion złotych) dodatkowo daję 90% zniżki za moją usługę – czyli kupujący zyskuje na mojej ofercie niebagatelną sumę dziewięciuset tysięcy złotych !!! Uwaga to jest jedyna taka okazja w Polsce i nie wiem czy nie jedyna oferta tak dużej zniżki na całym świecie. Przypominam, że :

KUPUJĄC U MNIE USŁUGĘ ZAOSZCZĘDZASZ CAŁE DZIEWIĘĆSET TYSIĘCY ZŁOTYCH !!!

Szczerze mówiąc do umieszczenia oferty zainspirowała mnie jedna warszawska firma, która do czasu umieszczenia swojej własnej usługi w zakupach grupowych oferowała „tanie pozycjonowanie” za 60 złotych 3 frazy / miesiąc .  Tę samą usługę na zakupach grupowych wyceniła już na 5000 za rok (słownie pięć tysięcy rok) .

Mam nadzieję, że wykorzystacie Państwo tę jedyną niepowtarzalną okazję (oferta ważna jest do końca świata i jeden dzień dłużej) i dzięki mojej ofercie zyskacie tak dużo za tak mało .

Dodatkowo dostajecie Państwo w pakiecie gwarancje szczęścia zdrowia pomyślności , wiecznego orgazmu oraz dodatkowo jeżeli zakupicie kupon już teraz otrzymacie breloczek do klucza do własnego apartamentu EM5 może z widokiem na morze…

Krzysztof Ziółkowski

Wiadomość z ostatniej chwili :

ZWIĘKSZAM ZNIŻKĘ DO 99% TAKŻE OSZCZĘDZASZ CAŁE DZIEWIĘĆSET DZIEWIĘĆDZIESIĄT TYSIĘCY ZŁOTYCH ***

*** oferta limitowana (pierdyliard kuponów) dotyczy tylko i wyłącznie fraz z długiego ogona, które wychodzą same po optymalizacji serwisu

 Nie mogłem się powstrzymać bo znalazłem w sieci archiwalną wypowiedź właściciela tej warszawskiej firmy „pozycjonującej” dotyczącą zakupów grupowych, więc w części pozwolę sobie ją zacytować , oto fragment z jego wypowiedzi:

„- płatności nastepują u najuczciwszych (CiTeam) już 3 dni od zakończenia sprzedaży w 100% aż do „ciekawych” płatności 40% po 2 tygodniach a reszta pomniejszona o nieużyte Deale aż 6 mies od zakończenia sprzedaży !!!

Uważajcie przy podpisywaniu umów – nie dajcie się wprowadzić w błąd obietnicami ustymi – wszystko musi być na piśmie żeby potem w sadzie wszystko przebiegało sprawnie 🙂

Patrząc na oferty mam wrażenie że 50% deali jest robiona przez głupków dla głupków … bo jeśli coś może kosztować 199 po upuście to jaki jest powód że kosztuje 5400 pln przez upustem !?:)

Albo ktoś kłamie albo wprowadza w błąd i robi świadomie w konia konsumenta ? „