Drodzy Towarzysze i Towarówki,

nadejszła wielkopomna chwila aby dokonać podsumowania roku 2012 i jeżeli w poprzednich latach staliśmy nad przepaścią to obecnie poczyniliśmy ogromny krok naprzód.
Tak jak obiecywał nam Towarzysz Kaspar na początku roku zacieśniliśmy współpracę z webmasterami nasze pracowite roboty wygenerowały w tym mijającym roku kilkaset tysięcy informacji o znalezionych błędach ortograficznych, stylistycznych oraz merytorycznych  na Waszych witrynach i stronach internetowych. Naszą troskę o dokładność określania problemu doprowadziliśmy do perfekcji o czym może świadczyć zacytowany poniżej fragment z wnikliwej analizy przykładowego serwisu internetowego:

Sprawdziliśmy Twoją witrynę i uważamy, że niektóre lub wszystkie jej strony są nadal niezgodne z naszymi wskazówkami jakościowymi.

Ludu pracujący (miast i wsi) w tym roku udało się nam powstrzymać imperialistyczną ekspansje porównywarek cenowych oraz kilku innych serwisów należących do zgniłych kapitalistycznych sił reakcji, nie dopuścimy do tego w trosce o Wasze niczym nie skażone (nawet głębszą myślą) umysły drodzy Towarzysze Internauci, przecież nie może tak być aby przykładowo dla frazy „lodówki” pokazywały się listy lodówek z ich cenami, parametrami czy opisami technicznymi !! To niedopuszczalne i szkodliwe społecznie !!

Zaprzeczamy aby nasza nowa polityka prywatności miała na celu jeszcze większą inwigilacje , to są wredne pomówienia rozpowszechniane przez te imperialistyczne świnie !!! Wcale też nie jest prawdą , powiem więcej Towarzysze i Towarówki – w trosce o Waszą prywatność i ukrycie Waszych preferencji nowa polityka prywatności skutecznie ogranicza poznanie tychże preferencji które można określić za pośrednictwem słów i fraz kluczowych które wpisujecie Towarzysze szukając czegoś a my w statystykach zamieniamy to na „not provided” – teraz aby poznać te frazy trzeba wykupić u nas kampanie AdWords co nie jest tanie i tym samym ogranicza dostęp do tychże danych.

Z radością stwierdzamy, że Towarzysz główny inżynier Matt oraz Towarzysz Kaspar (obydwaj z centralnego biura jedynie słusznych i prawdziwych informacji) złożyli samokrytykę i przyznali, że można zaszkodzić reputacji witryn internetowych. Ich samokrytyka została przyjęta a oni sami zobowiązali się do kochania wszystkich zwierząt na świecie oraz spychania z plaży do wody wszystkich kobiet powyżej 120 kg żywej wagi.

Pragniemy też zaznaczyć, że ścisła geolokalizacja oraz praktyczne uniemożliwienie rezygnacji z wyświetlania wyników dopasowanych zarówno geolokalizacyjnych jak i po indywidualnych preferencjach Towarzysza użytkownika internetu zostało wprowadzone tylko i wyłącznie w trosce o wspieranie przemysłu lokalnego i Wasze preferencje Towarzysze i Towarówki . Nie może przecież tak być aby ktoś ze Szczecina mógł kupić odkurzacz we Wrocławiu !!! Ono, Towarzysze i Towarówki ma wspierać przemysł lokalny i lokalny handel !!! Nie możemy też dopuścić aby nasi Towarzysze poznali inne preferencje czy nowinki – to jest niedopuszczalne i sprzeczne z naszą jedynie słuszną koncepcją szczęścia powszechnego !!!

Na koniec podkreślę, że tym wszystkim SEO imperialistycznym świniom , elementom wywrotowych mówimy nasze stanowcze NIE – nie damy odebrać chleba ze szmalcem dzieciom naszych Towarzyszy Akcjonariuszy !!! A już na pewno będziemy ścigać i ujawniać wszystkie naruszenia naszych wytycznych/wskazówek/przykazań przez tego niejakiego Ziółkowskiego , tą wredną imperialistyczną świnię, tego klakiera wrogich nam sił i wody na młyn odwetowców w Bonn.

W nadchodzących latach w ramach zacieśniania współpracy z Wami Towarzysze i Towarówki zobowiązujemy się do jeszcze większej troski o jakość wyników wyszukiwań i w związku z tym przygotowujemy inne nasze serwisy które będą wyświetlane w czołówce wyników tak aby Wam dostarczyć jedynie słuszne treści – do tego czujemy się zobowiązani Waszym nieustającym poparciem płynącym z całej kuli ziemskiej Towarzysze .

Także Towarzysze i Towarówki – KROCZEM W NOWY ROK 

Wasz Towarzysz Pierwszy Sekretarz
Siergiej