Darmowy korespondencyjny kurs WHITE SEO

Ze względu na to, że ostatnio obserwuję wysyp kursów SEO które w tytułach mają magiczne słowo White Seo postanowniłem
otworzyć swoją własną akademię White Seo w której będę szkolił adeptów tej sztuki.
Postanowiłem, że kurs będzie ogólnodostępny oraz oczywiście darmowy . Przewiduję również dla uczestników
catering, składający się ze śniadania, obiadu oraz kolacji no i oczywiście po pracowicie spędzonym dniu darmowa
wizyta w klubie nocnym z darmowymi hostesami.

Oto tematy które będą poruszane na pierwszym szkoleniu:

  • 1. Kolory w SEO – odróżnianie kolorów w monitorze z uwzględnieniem koloru różowego oraz wpływ kolorów na pozycje.
  • 2. Jak stworzyć wartościowe treści na stronę (case study witryny oferującej usługi murarskie – firma zatrudnia 1 murarza dwóch pomocników murarskich oraz osiemnastu copirajterów i dwóch fotografów, przy okazji darmowe szkolenie jak pozyskać dotacje europejskie na stworzenie wartościowych treści)
  • 3. Nauka modlitwy dedykowanej – „Ocal mnie Panie przed szkodliwymi działąniami konkurencji” oraz szybki kurs wypełniania formularza ponownego rozpatrzenia strony połączony z praktycznymi ćwiczeniami leżenia krzyżem, klęczenia na grochu oraz posypywania głowy popiołem.
  • 4. Jak wykorzystać wartości dodane przy tworzeniu treści na stronie internetowej zachęcające do linkowania strony przez internautów – case study witryny hydraulika Zdzisława Kolanko czyli wykorzystywanie elementów brzozy smoleńskiej, portretu psychologicznego matki Madzi oraz przykład właściwego użycia zdjęć sutków Kasi Cichopek.
  • 5. Nauka motywacji użytkowników internetu do samoistnego linkowania docelowych treści z wykorzystaniem podstawowego sprzętu sportowego będącego na wyposażeniu każdego basebolisty 
  • 6. Podsumowanie zdobytych umiejętności w specjalnej wygłuszonej białej sali wyłożonej miękkimi tkaninami obiciowymi bez klamek z pełnym monitoringiem.

Poniżej kilka zdjęć z pierwszego szkolenia które odbyło się online w agencji towarzyskiej „Słodki całus od Fruzi” prowadzonego po łacinie.

Najpierw catering

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teraz szkolenie

Mocne linkowanie

Mocne linkowanie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Afterparty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak to mniej więcej było ….

Krzysztof Ziółkowski

PS

Wielu z Was zapewnie zada sobie pytanie dlaczego tak atrakcyjny kurs i szkolenie jest za darmo – śpieszę wobec tego donieść , że koszty szkolenia pokrywane są z funduszy mafijnych tfu unijnych …