Wykryliśmy działania FUDu zgodne z waszymi wytycznymi

Wykryliśmy działania FUDu zgodne z waszymi wytycznymi , 4.3 out of 5 based on 23 ratings
VN:F [1.9.16_1159]
Oceń artykuł
Ocena: 4.3/5 (liczba ocen: 23)

Dzisiaj korpogoogle przez piękne usta swojej nowej tuby propagandowej Karoliny Kruszyńskiej (Kaspar nie obraź się o te usta ale sam rozumiesz , no jest jak jest i nawet gender tego nie zmieni także nie bądź zazdrosny 😉 ) przekazał w świat radosną nowinę wpisującą się w ogólną strategię FUD jaką uprawia korpogoogle od paru lat . Dla małego wyjaśnienia , FUD :

FUD (ang. Fear, Uncertainty, Doubt – strach, niepewność, wątpliwość) – strategia ograniczenia zdolności zajmowania rynku przez konkurenta polegająca na podawaniu w mediach lub bezpośrednio klientom nieprawdziwych lub niejasnych informacji o konkurencie i jego produktach. Zakłada, że nawet jeśli ktoś wie, że informacje te są nieprawdziwe, to jego przekonania zostaną zachwiane, co automatycznie działa na korzyść stosującego tę strategię.

Radosna wiadomość (tutaj można sobie ją przeczytać ) została zaanonsowana przez „capo di tutti googlo-propagandi” Matta (Ściemniacza) Cuttsa w serwisie plotkarsko newsowo masturbacyjnym Twitter:

Not done with Germany yet, but we just took action on two Polish link networks + a reminder blog post: http://goo.gl/qomFP8

Z całego tego niusa można wynieść tylko i wyłącznie jedną wartościową informację – jedyną prawdziwą informację chyba przekazaną w ramach tak zwanych kontaktów na linii „korpogoogle – webmasterzy” – Pani Karolina jasno i wyraźnie napisała co szkodzi witrynom w/g jej zwierzchnictwa (cytuję) :

Jakie linki mogą być uznane przez Google za szkodliwe?
Linki kierujące do Twojej witryny

Wydaje mi się, że sprawdziła się stara prawda, że kobiety mają większe jaja od niektórych facetów i potrafią szczerze postawić sprawę …

Przy okazji mam małą prywatną sprawę do Pani Karoliny (a co mi tam, spróbuję), skoro w/g klasyfikacji Google link który umieściłem w moim poście jest tak tępionym „PŁATNYM” linkiem , to czy mogła by Pani mi przekazać poprawne dane do wystawienia faktury ? Bo nie wiem czy wystawić na Irlandię , na Polskę, USA czy na Kajmany . Tak te korpogoogle miesza z finansami i podatkami, że się trochę pogubiłem …

Pozdrawiam,

Krzysztof Ziółkowski

VN:F [1.9.16_1159]
Oceń artykuł
Ocena: 4.3/5 (liczba ocen: 23)

10 komentarzy to "Wykryliśmy działania FUDu zgodne z waszymi wytycznymi"

 1. Darek pisze:

  Hahaha..Oj Krzysztof Krzysztof, Ty to zawsze z humorem no i świętą prawdę piszesz. Pozdrawiam 🙂

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 2. ebinx pisze:

  Ah ty hejterze…no i kajmany pomyliłeś z bermudami ;-).

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  • Krzysztof pisze:

   A bo ja cienki w wałkach jestem, ale powoli się uczę od SS 😉

   VN:F [1.9.16_1159]
   Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
 3. Kasa od Google za link? Ciekawe, bardzo ciekawe 🙂

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 1.0/5 (2 votes cast)
  • Krzysztof pisze:

   Skoro linki płatne to nic za darmo, kasa musi się zgadzać 😉

   VN:F [1.9.16_1159]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 4. zeki pisze:

  Już się nawet nie kryją. Na początku gadali, że nie mogą szkodzić potem, że mogą ale w wyjątkowych przypadkach i nie da się nimi zaszkodzić stronie a teraz kawa na ławę i wiadomo o co kaman.
  Z tym FUDem też masz rację.

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 5. Patryk pisze:

  Nie ma to jak elektryzujące informacje, które choć na chwilę świat polskiego SEO oderwą od zdobywania dobrych linków i skierują na prowadzenie bezproduktywnej i nikomu niepotrzebnej dyskusji. Temat: Kto oberwie! Systemy wymiany linków gdyby chcieli mogliby zniszczyć bardzo szybko i bez wielkiego rozgłosu. Widać nie zależy im na tym i co więcej mają interes w tym by tanie i szybkie metody zdobywania „topów” kusiły łatwym zyskiem. Wtedy łatwiej karać.

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 6. Piotrek pisze:

  Mam nadzieje, że wkrótce jak na każdego giganta przyjdzie czas i ktoś zaproponuje rozwiązanie, które w inny bardziej efektywny i jasny sposób będzie rankingować strony…

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 7. Kenaj pisze:

  A za co Ty chcesz wystawić im fakturę, skoro linkiem im zaszkodziłeś? 😉

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

Przydatne informacje o pozycjonowaniu stron internetowych

Highslide for Wordpress Plugin