SEO vizir czyli chajzerowski bajer dla ubogich

SEO vizir czyli chajzerowski bajer dla ubogich, 4.3 out of 5 based on 19 ratings
VN:F [1.9.16_1159]
Oceń artykuł
Ocena: 4.3/5 (liczba ocen: 19)

Jest sobie taki pan – bożyszcze gospodyń domowych – Zygmunt Chajzer . Facet specjalizował się kiedyś (dla przypomnienia) w wyborze bramek, teraz specjalizuje się we wciskaniu białego kitu czyli zachwala zalety jakiegoś gównianego proszku do prania który podobno (a to gówno prawda bo sam sprawdziłem po powrocie z lasu kiedy to wpadłem w małe bagienko) z najczarniejszego charakteru zrobi śnieżnobiałą arktyczną biel… W moim przypadku akurat proszek sie nie sprawdził i koszulkę musiałem przeznaczyć do zajęć piwniczno-domowych, bo brud jak był tak i po 3ch praniach został. Ale do rzeczy, otóż ostatnio coraz więcej firm i agencji SEO zaczyna naśladować tego pana w sprzedawaniu białego kitu. Doszło już do tego, że Łajt Seło jest przedstawiane jako wytyczanie nowych trendów w SEO i podobne tam bla,bla,bla.  Otóż szanowny kliencie który czy to już zleciłeś czy dopiero zastanawiasz się nad zleceniem pozycjonowania swojej witryny muszę Ciebie uświadomić, że nie ma czegoś takiego jak pozycjonowanie zgodne z wskazówkami Google i nie ma czegoś pt. „White Hat Seo” którym to określeniem wycierają sobie gęby niektóre agencje czy firmy.

Każde działanie podjęte w celu podwyższenia rankingu witryny przeprowadzone na zewnątrz tej witryny było, jest i będzie stało w sprzeczności z wytycznymi Google .  Jest to oczywista oczywistość i nie ma sensu tego tłumaczyć, każdy kto wystarczająco długo śledzi poczynania jaśnie nam panującego Google doskonale sobie zdaje sprawę z tego jak w przeciągu nawet kilku miesięcy zmienia się ich zdanie dotyczące SEO i pozycjonowania, a co dopiero jak się ktoś poświęci i przeanalizuje zmianę postawy Google od początku istnienia tej wyszukiwarki . 

Krzysztof Ziółkowski

PS
miłego wciskania białego kitu klientom … 

VN:F [1.9.16_1159]
Oceń artykuł
Ocena: 4.3/5 (liczba ocen: 19)

8 komentarzy to "SEO vizir czyli chajzerowski bajer dla ubogich"

 1. gms247 pisze:

  so true

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
 2. Wilk pisze:

  A mnie tam się podoba definicja Mkane’a: white hat gdy pozyskujesz linki za zgodą właściciela strony, black hat gdy wbrew woli.

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 3.7/5 (3 votes cast)
 3. Stanley pisze:

  Dobry artykuł, jak klient zapyta mnie o łajt seło podeśle mu linka do Twojego arta. Może mi oszczędzi to godziny tłumaczeń. Lepiej być szczery z klientem :)Łajt seło dołzent egzist!

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 3.0/5 (2 votes cast)
 4. Piotr pisze:

  Firma SEło, wg mojej definicji powinna generować dobry jakościowo ruch na stronie i tyle – cytuje sam siebie 🙂
  Natomiast jak Cię złapią to SEło jest czarne, jak nie – to jest skuteczne.

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
 5. Z White SEO jak i Black SEO jest jak Yeti 🙂 Każdy o nim słyszał, ale nikt go nie widział. Samo pozycjonowanie stron to wpływanie na pozycję w wynikach wyszukiwania. Bez względu na to, czy robimy to „teraz z wytycznymi Google”, za jakiś czas mogą te wytyczne się zmienić i będziemy mieli problem. Trzeba sobie zdawać z tego sprawę i tyle.
  Pozdrawiam.

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
 6. Xann pisze:

  Czy to ważne jaki kolor ma pozycjonowanie? Ważne że są klienci na nie 🙂 Jak się w tym sezonie sprzedaje białe to sprzedajemy białe jak za rok bedzie się sprzedawało pingwinowe bedziemy sprzedawać pingwinowe 🙂 Klient nasz Pan 🙂

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 1.0/5 (2 votes cast)
  • Krzysztof pisze:

   Znaczy cały czas sprzedajemy kit a tylko sezonowo zmieniamy jego nazwę ? 😉

   VN:F [1.9.16_1159]
   Rating: 1.0/5 (2 votes cast)
   • To się fachowo nazywa „marketing” 😀 Coś w tym jest, że sprzedaje się to, na co jest aktualnie popyt. Trzeba być elastycznym i w dobrym momencie wprowadzić nową ofertę. Jak trafimy z ofertą w grupę docelową to sukces murowany 🙂

    VA:F [1.9.16_1159]
    Rating: 1.0/5 (1 vote cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

Przydatne informacje o pozycjonowaniu stron internetowych

Highslide for Wordpress Plugin