Kilka pytań i wszystko jasne

Kilka pytań i wszystko jasne, 3.3 out of 5 based on 13 ratings
VN:F [1.9.16_1159]
Oceń artykuł
Ocena: 3.3/5 (liczba ocen: 13)

Jeżeli ktokolwiek gdziekolwiek jest pewien,  o co tak naprawdę chodzi z tym całym ściemnianiem i bajkami z mchu i paproci sprzedawanymi przez dwie tuby pijarowe Google (Matta „ściemniacza” Cuttsa i Kaspara Szymańskiego) to śpieszę z wyjaśnieniami, że oni sami dobrze nie wiedzą skoro plączą się w zeznaniach jak dzieci we mgle vide ostatnie aktualizacje wypowiedzi „Ściemniacza Cuttsa” który raz pierniczy, że podjęto działania w ramach walki z „webspamem” a potem pierniczy aby niczego się nie bać tylko sprawdzać czy strona wyleciała w kosmos…

Cieszę się , że moje zdanie w temacie podzielają również myślący użytkownicy internetu na zachodzie (jak i na wschodzie) bo pojawia się coraz więcej artykułów w sieci opisujących te parodie z „wykryciem nieekologicznych” linków prowadzących do Waszych witryn.

Znalazłem ciekawy wpis obrazujący to co się obecnie dzieje w bajzlu nazywanym wynikami i nie pozostaje mi nic innego jak cieszyć, że są jeszcze myślący użytkownicy sieci zadający pytania na które niestety nie będzie nigdy odpowiedzi .

Tutaj ten wpis

umieściłem wpis w dziale „pytania do Kaspara” chociaż z góry wiem, że mój ulubiony Kaspar w sprawie tych pytań jaki innych niewygodnych nabierze wody w usta lub wzorując sie na Lechu Wałęsie odpowie „jestem za a nawet przeciw” …

 

 

 

 

 

 

Krzysztof Ziółkowski

VN:F [1.9.16_1159]
Oceń artykuł
Ocena: 3.3/5 (liczba ocen: 13)

3 komentarze to "Kilka pytań i wszystko jasne"

 1. Optymist pisze:

  Dobry wpis 🙂 Dzięki

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
 2. Yeden pisze:

  Może byś utworzył kategorię z odpowiedziami Kaspara. To nic, ze na razie będzie pusta, ale kto wie… 🙂

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
 3. Piotr pisze:

  Widać jaki bajzel jest w google. Nawet pracownicy odpowiedzialni za kontakty z ludem nie są wystarczająco poinformowani co i jak mają mówić. Patrząc na google, widzę nieudolny komunizm bez sprawnego aparatu propagandy.

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 1.0/5 (1 vote cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

Przydatne informacje o pozycjonowaniu stron internetowych

Highslide for Wordpress Plugin