Kaspar to jak ? wskazówki czy wytyczne ?

Kaspar to jak ? wskazówki czy wytyczne ?, 3.0 out of 5 based on 14 ratings
VN:F [1.9.16_1159]
Oceń artykuł
Ocena: 3.0/5 (liczba ocen: 14)
pytania i odpowiedzi

pytania i odpowiedzi

Znowu mój drogi Kasparze mam dylemat związany z nomenklaturą Google inc. która to moim zdaniem jest dosyć ważna z punktu widzenia wagi określania zależności na linii relacji Google webmasterzy (dodam, że zgodnie z Twoimi słowami i obietnicami linia ta ma być „gorąca” w tym roku) 🙂 .
Ale do rzeczy – miałem szczęście, że odpowiedziałeś mi na moje pytanie jak to w końcu jest; czy Google serwuje webmasterom wskazówki czy wytyczne ???
Odpowiedziałeś mi, że są to wskazówki. ( tutaj Twoja odpowiedź z 28 lutego ). Dlatego ze zdziwieniem przeczytałem Twoją odpowiedź na pytanie (swoją drogą kto układał te pytania ? Takie grzeczne, nie drążące naprawdę nurtujących tematów) zadane kilka miesięcy później (14 maja), pozwolisz, że zacytuję:

pytanie: Dlaczego akurat teraz?
odpowiedź: Ta inicjatywa to kolejny element naszej strategii walki z witrynami stosującymi metody pozycjonowania wykraczajace poza wytyczne Google.

To jak w końcu jest ? Google daje nam wytyczne czy wskazówki ? Ba ja już zgłupiałem …

Mam jeszcze jedno pytanie , pozwolisz 😉 :
Otóż Twój nowy artykuł / wskazówka o przenoszeniu treści witryny który dziwnym trafem pojawił się po „pingwinku” nie jest jakoś związany z tym, że pingwinek podziobał nie tych i nie to co potrzeba ? Bo z tego co widzę na chwile obecną w serpach to webspam jak to nazwałeś ma sie jeszcze lepiej niż przed Waszą pingwinią krucjatą.
Kaspar jak macie problemy to wal do mnie śmiało zawsze pomogę w likwidacji śmieci w internecie, sam doskonale sobie zdajesz sprawę, że dzięki dobremu SEO macie dobre wyniki bo nikt przy zdrowych zmysłach nie pcha śmieci w górę. No chyba, że Wam tam w Google nie zależy na dobrych wynikach i piszecie jedno a robicie drugie …

Twój dozgonny fan 😉
Krzysztof Ziółkowski

VN:F [1.9.16_1159]
Oceń artykuł
Ocena: 3.0/5 (liczba ocen: 14)

One Comment to "Kaspar to jak ? wskazówki czy wytyczne ?"

  1. spamerman pisze:

    Ciekawe czy Kaspar czyta twojego bloga 🙂

    VA:F [1.9.16_1159]
    Rating: 2.0/5 (3 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

Przydatne informacje o pozycjonowaniu stron internetowych

Highslide for Wordpress Plugin