Kaspar pokaż, że masz jaja …

Kaspar pokaż, że masz jaja ..., 3.5 out of 5 based on 53 ratings
VN:F [1.9.16_1159]
Oceń artykuł
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 53)

Kaspar błagam Ciebie udowodnij, że jesteś facetem z jajami … 😛

Normalnie czarna rozpacz mnie dopadła jak przeczytałem Twoją wypowiedź umieszczoną w tym „kole wzajemnej adoracji google plus minus” (chyba nie będziesz miał za złe duplicate content jak zacytuje ją niemalże w całości i nie zafiltrujesz mi bloga ?) 😉

„Nawiązując do http://goo.gl/MNd60; zanim będzie możliwe pozytywne rozpatrzenie zgłoszenia nie wystarczy zakończyć współpracy z systemami wymiany linków ale należy również usunąć wszystkie linki pozyskane z innych źródeł stworzonych tylko w celu manipulowania PageRank. Dotyczy to m.in. tzw. stron presell i innych “zapleczy” tworzonych ręcznie lub automatycznie oraz spamowania for i blogów.”

Ale do rzeczy, jak już wspomniałem po przeczytaniu tej informacji tak naprawdę już nie wiem w jaki  sposób pozycjonować witrynę bo gdybym miał w 100% zastosować Twoje zacytowane wytyczne to nie mógłbym nic zrobić poza zoptymalizowaniem strony internetowej i wykupieniem coraz to droższej kampanii linków sponsorowanych w Twojej firmie …. Szczególnie załamałeś mnie tym „i innych zapleczy tworzonych ręcznie” bo nie ukrywam, że chcąc być w zgodności z Waszymi wytycznymi tworzę zaplecza tematyczne poruszające problemy i tematykę zbliżoną do pozycjonowanej strony, zarówno ręcznie jak i automatycznie (przy automatyzacji tworzenia zaplecza biorę przykład z Google News o którym się wypowiadałeś, że często korzystasz z tego agregatora treści ) no i wiadomo, że tworząc dobre zaplecze tematyczne nie zrezygnuję z umieszczania linku przekazującego Page Rank ani tym bardziej nie mogę zabronić tego użytkownikom takiego serwisu …. Mam nieodparte wrażenie, że cytowana Twoja wypowiedź stoi w sprzeczności z Twoimi wcześniejszymi wypowiedziami dotyczącymi prawidłowego budowania zaplecza ….
Skąd właśnie taka moja interpretacja ?? Ano stąd, że jeszcze osobiście nie spotkałem się ani razu z jakąkolwiek Twoją jasną i konkretną wypowiedzią w temacie SEO …. Każdą Twoją wypowiedź można interpretować na wielu płaszczyznach i na dowolny bardzo szeroki sposób. Zauważyłem też , że w kwestiach , nazwijmy je „drażliwymi” permanentnie unikasz jakichkolwiek wypowiedzi „zwalając” wszystko na użytkowników googlowskiego forum dla webmasterów a jak wiadomo przy braku precyzowania tematu każdy interpretuje problem jak mu się podoba.

Czy SEO wytyczne Google dla webmasterów są jasne i konkretne ?

View Results

Loading ... Loading ...

A ja „biedny żuczek” chciałbym być jak najbardziej w zgodzie z wytycznymi jedynie słusznie nam panującej wyszukiwarki i stąd mój apel do Ciebie – POKAŻ ŻEŚ CHŁOP Z JAJAMI i zacznij udzielać konkretniejszych wskazówek , nie bądź jak moja jedna ex która na pytanie „co kochanie chcesz zjeść na kolacje ??” odpowiadała – „wszystko co zrobisz” …. Dopiero w trakcie konsumpcji okazywało się, że nie lubi tego, tamtego i siamtego …

Krzysztof Ziółkowski
PS
mam nadzieję , bez urazy ?? 😉 , (sam rozumiesz trzeba jakoś egzystować wspólnie …)

 

VN:F [1.9.16_1159]
Oceń artykuł
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 53)

12 komentarzy to "Kaspar pokaż, że masz jaja …"

 1. Fikas pisze:

  Obawiam się Krzychu, że Googlarze mają takie lojale podpisane, że muszą tą paplaninę wyrzucać w Internet wyrzucać bez konkretów i szczegółów – a szkoda 😉 wszystkim byłoby łatwiej.

  Kaspar musi się pilnować też na afterach – zero alko, mimo usilnych prób postawienia mu czegoś mocniejszego 😉

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 2.8/5 (16 votes cast)
 2. OceanFire pisze:

  Google i ich odwieczna walka ze spamem ;p

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
 3. Katalog Firm pisze:

  Czasami lepiej się nie wypowiadać na niektóre tematy niż odpowiedzieć źle , bo potem taka wypowiedź będzie analizowana na forach i może wyjść nawet że się nie nadaje na dane stanowisko ,albo lojalki maja jak mówi użytkownik wyżej.

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 4. mcmagik pisze:

  mógłby z premierem uścisnąć sobie dłoń 😀

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 5. jehowy pisze:

  Czasami nie próbuj wstawic na tę strone jakiegokolwiek linka przekazującego PR bo spotka Cie surowa kara! Broń Boże sprzedawać jakiekolwiek miejsce reklamowe bo jak wiadomo google ukarze równiez i taką stronę …

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 6. Mateusz pisze:

  @FiKaS ja go za to najbardziej lubię 😛

  a w temacie – Kaspar jest jak rzecznik prasowy musi publikować jako on to co mu podsuwają pod noc nawet jeżeli to jest kompletna nieprawda to i tak musi świecić oczami za swojego pracodawce 🙂

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 2.3/5 (6 votes cast)
 7. kosmos pisze:

  Panowie skąd Wy się urwaliście? Nie wiecie, że tworzenie jakiegokolwiek zaplecza – czytaj manipulacja wynikami nie jest zgodna z wytycznymi dla webmasterów??? Macie bardzo ograniczone pojęcie o pozycjonowaniu jeśli dla Was katalogowanie czy preclowanie to white seo… Ludzie kochani – opamiętajcie się. Jeśli nie jesteście w stanie „ukryć/zamaskować” swojego zaplecza to co robicie w tej branży?

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 8. Co do ankiety „są nie jasne i można je różnie interpretować” jednocześnie. Co do treści artykułu i wypowiedzi „Kaspara” wydaje się, że Google może „razić” niejako „na ślepo”, z drugiej strony wypowiedz jest niespójna, dyskusyjna i chyba należy włożyć między bajki 😉 Wynikało by z niej że łatwiej szkodzić innym niż pomagać sobie…

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 1.0/5 (2 votes cast)
 9. a ja teraz sobie tak myślę, że te wszystkie ich tłumaczenia i wytyczne są tylko taką dupokrytką do tego że mogli robić co im się żywnie podoba i jak ktoś się będzie czepiać to zawsze mogą powiedzieć/napisać ale przecież to jest w wytycznych albo w oficjalnych kanałach informacyjnych naszych pracowników
  reasumując: nie ma co się na nich oglądać, trzeba robić swoje 😉

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 3.0/5 (2 votes cast)
  • Erbit pisze:

   Od kiedy Google „nie może robić co im się rzewnie podoba” ? To co opisujesz to typowa polityka korporacyjna. Robią jedno a dla „maluczkich” tłumaczą drugie. Ich nie interesuje garstka ludzi mających pojęcie o co w tym chodzi – ich interesuje cała masa matołów, z których mają kasę.

   VA:F [1.9.16_1159]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 10. kosmos pisze:

  czuje kompleksy, akceptujemy tylko to co nam odpowiada – ja jednak wolę algorytm Google!

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 11. Erbit pisze:

  „…Mam nieodparte wrażenie, że cytowana Twoja wypowiedź stoi w sprzeczności z Twoimi wcześniejszymi wypowiedziami …”

  Cała walka idzie o linki. Odkąd ktoś kiedyś zauważył, że to najsilniejszy czynnik mający wpływ na pozycję w SERP odtąd trwa walka. Niespójne czy wręcz sprzeczne wytyczne Google wynikają z tego, że nie są w stanie w 100% rozróżnić czy są to linki naturalne czy sztuczne.

  Walcząc z linkami walczą z własnym algorytmem. Będzie tak dopóki link będzie miał takie znaczenie w SERP. Zmieni się gdy „spersonalizowane wyniki” zaczną mieć coraz większy wpływ na SERP co już zaczynamy obserwować.

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

Przydatne informacje o pozycjonowaniu stron internetowych

Highslide for Wordpress Plugin