I kto miał w końcu rację ?

I kto miał w końcu rację ?, 4.5 out of 5 based on 1 rating
VN:F [1.9.16_1159]
Oceń artykuł
Ocena: 4.5/5 (liczba ocen: 1)

Nie mogę się nie nie pochwalić – taka moja słabość … Do rzeczy , otóż na początku 2011 roku rozgorzała dyskusja dotycząca zmian w algorytmie wyszukującym google, dotycząca zwiększenia nacisku na treść umieszczaną na stronie. Co niektórzy wysnuli teorię, że treść jest ważniejsza od ilości/jakości linków pozycjonujących prowadzących do witryny. Dla potrzeb tej teorii ukuto nawet określenie : „Content is King”. Do mnie jakoś ta teoria nie przemawiała chociażby z tego względu, że zaprzeczałaby podstawowej zasadzie algorytmu – zasadzie cytatu, która została zaczerpnięta z zasady oceniania prac naukowych (najwartościowsza jest ta praca do której odwołuje się jak najwięcej źródeł). Swojemu powątpiewaniu dawałem wyraz na forum PiO jaki i w innych miejscach (Goldenline.pl).

Ostatnio przeglądając internet trafiłem na banerek reklamujący szkolenia SEO Maxroya i cóż się okazuje ?? Zresztą sami sobie możecie sprawdzić… Znowu okazało się, że miałem racje … Echhh.

Linki to podstawa

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Oceń artykuł
Ocena: 4.5/5 (liczba ocen: 1)

2 komentarze to "I kto miał w końcu rację ?"

 1. To prawda le dobry content to podstawa, jak chce się zrobić coś lepszego. Natomiast zgadzam się w pełni z tym, że linki nadal odgrywają największą rolę w rankowaniu wyników w wyszukiwarkach. Widać to gołym okiem.

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
 2. Brytania pisze:

  Chyba nikt

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

Przydatne informacje o pozycjonowaniu stron internetowych

Highslide for Wordpress Plugin