Google broni Google chroni Google zawsze Cię obroni

Google broni Google chroni Google zawsze Cię obroni, 3.7 out of 5 based on 17 ratings
VN:F [1.9.16_1159]
Oceń artykuł
Ocena: 3.7/5 (liczba ocen: 17)
Book of Nonsense

Book of Nonsense

Zadziwiające zapewnienia padły z ust naczelnego ściemniacza i króla FUDu Matta Cuttsa – trafiłem przypadkowo na tą jego humorystyczną wypowiedź dzięki linkowi zamieszczonemu na forum klakierów. Oczywiście tak jak w przypadku SEO kiedy Google na początku zarzekało się, że nie można pozycjonować stron ani wpływać na ich pozycje podobnie było i w przypadku negatywnego SEO i depozycjonowania wszystkie naczelne tuby propagandowe Google (z wiernie im wtórującymi klakierami) zgodnie twierdziły, że nie można negatywnie wpływać na pozycje witryny ani nie można zdepozycjonować strony. Potem już lekko „rurka zmiękła” i nie minęło 5 miesięcy a okazało się, że depozycjonowanie jednak jest możliwe ale nie bez łamania prawa (Boże co za debilizm w tym stwierdzeniu – Ty widzisz i nie grzmisz ?) oraz okazało się , że Google podobno ma mechanizmy pozwalające na na wykrycie takich postępków (taaa a ja mam w piwnicy stado mamutów) a teraz , no właśnie teraz mamy oficjalny komunikat który swoją logiką powala na kolana nawet „ćwierćmózga”, zresztą sami zobaczcie:

Dobroczynne Google

Dobroczynne Google

Radzę zwrócić uwagę na jakże skuteczna ochronę polegającą na udzieleniu rady aby zwrócić się do właściciela strony która negatywnie nas linkuje … Ze swej strony uważam, że Matta Cutts’a powinno się zatrudnić na stanowisku rzecznika prasowego naszej policji co na pewno zaowocowało by poradami w stylu : „Jak Ci ukradną samochód to poproś złodzieja o zwrot – Twój dzielnicowy”

Poza tym uroczyście przyznaję Mattowi honorowy tytuł światowego naczelnego kabareciarza bijącego na głowę niejakiego Urbana (byłego rzecznika komuchów słynnego z tego, że śmiał się w żywe oczy z własnych kłamstw).

Krzysztof Ziółkowski

 

VN:F [1.9.16_1159]
Oceń artykuł
Ocena: 3.7/5 (liczba ocen: 17)

5 komentarzy to "Google broni Google chroni Google zawsze Cię obroni"

 1. gms247 pisze:

  heh ubrechałem się:)

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 2. Mordeczka pisze:

  Aby kłamać w żywe oczy trzeba to umieć, może niech Matt da sobie z tym spokój bo po raz kolejny Krzyśku udowodniłeś że totalnie mu to nie wychodzi 😉

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 3.7/5 (3 votes cast)
 3. Woyteck pisze:

  Dlaczego webmaster ma kontrolowac linki do swojej strony? Czy nie wystarczy tworzyć dobrą i użyteczną treść? Czy gdyby nie istniały wyszukiwarki, webmasterzy sprawdzaliby linki do swoich stron?

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  • Krzysztof pisze:

   Nie wiem jak inni ale ja bym kontrolował i to bez względu na treść czy istnienie wyszukiwarek, chociażby tylko po to aby sprawdzić w jakim kontekście zostały umieszczone linki czy też aby sprawdzić zainteresowanie stroną oraz zbadać kto jak i gdzie moją stroną się interesuje.
   Mantra powtarzana non stop o tej „dobrej i użytecznej treści” jest lekko śmieszna w kontekście „de gustibus non est disputandum” czy „ludzkiej zawiści” i chyba nie muszę tłumaczyć, że dla jednego pasują chude a innemu „przy kości” …
   PS
   Ci którzy chcą zaszkodzić komukolwiek z czystej ludzkiej zawiści czy też w ramach „interesów” własnych nie są zainteresowani czy treść jest wartościowa czy też mierna.

   VN:F [1.9.16_1159]
   Rating: 3.5/5 (4 votes cast)
 4. Piotr pisze:

  Normalnie komunizm i nic więcej.

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

Przydatne informacje o pozycjonowaniu stron internetowych

Highslide for Wordpress Plugin